lace and tulle and a whole lot of kisses.
i 2011 fotograferte eg bryllup for første gong. heile fire bryllup fekk eg gjort, og dei har vore fantastiske og vanskelige og eg har lært så vanvittig mykje av dei. her er dei, så de endelig får sett dei. mine fire bryllup i 2011. ein heil masse kvitt og tyll og kyss og blomar.







k+o.k










r+j









a+o


t.a+a
om du er interessert i å ansetta meg til bryllupet ditt, mail meg på mariell.oyre@gmail.com. ps: eg tar akkurat no kun på meg heildagsoppdrag utanfor england. om du bur i england er eg meir fleksibel.
translation:
these are the weddings i photographed in 2011. it was my first time doing it, and i’ve grown to love it. it’s amazing and amazingly difficult. gotta love weddings. if you want me to photgraph yours, feel free to mail me at mariell.oyre@gmail.com.
























Takk for at du viser oss! Jeg skal være bryllupsfotograf for første gang i mai og kan ikke få sett nok bryllupsfotografi om dagen :)
så himla fint! du er dyktig. vil ansette deg som fotograf på flekken når jeg gifter meg en vakker dag. hihi
Gorgeous photography, you’re amazing!!! Mine is next year, if my budget lets me I would love to have you!! I will contact you in any case, though I live in Paris :/
Ylenia
i would be more than happy to travel to paris for a wedding shoot. <3 just let me know!
Så fiine bilder! Blir bergtatt og forelsket av å se på de jo.. Du er superflink!!
Så fantastisk nydelige bilder. Du er så flink!
Fantastisk flotte bilder! Ser veldig proft ut må jeg si. Astrid, fineste brura!! Hoho, vi var i Skottland sammen da de nettopp hadde blitt ilag. Sprøtt å tenke på..mange herrens år sida!
Om jeg gifter meg en gang, vil jeg ha deg! Som fotograf altså..hehehe.. og hvem vet, kanskje blir det i Paris ;)
Utrolig flotte bilder! Du er kjempeflink! Blir også fascinert over hvor forskjellige bryllup kan være … :)
Du er så fantastisk flink! Gleder meg til å se bildene av ditt bryllup når den tid kommer :)
Kjempeflotte bilder! Du er skikkelig flink. Hvor mye tar du for heldagsfotografering?
svarar på prisforespurnad på mail på mariell.oyre@gmail.com. : )
jeg elsker håret til brud #1 og kjolen til brud #3. ah, ser så vakkert og fint ut. synd at jeg aldri skal gifte meg. utrolig fine bilder.
wow, så himla fint. det du fanger på bildene dine, er helt magisk. wow.
ååå, utrolig nydelige bilder! :D
Nydelige bilder og nydelig bruder! Hvis jeg skal gifte meg ville jeg gjerne hatt deg til å ta bilder :)
åh så mye kjærlighet! elsker bildene dine, du er så flink og jeg blir så glad og varm inni meg når jeg ser på dem. ble helt ordløs angående disse bildene for de er så altfor fine og så mye kjærlighet og åh. så mye fint på en gang.
Jeg vurderer sterkt å tilby meg selv som fotograf i min kusines bryllup til sommeren, men synes det virker fryktelig skummelt..
Fantastisk! (Og jeg kommenterer ikke noe særlig til vanlig, men dette Mariell, dette var virkelig fantastisk fint!)
dette er jo til å bli giftesjuk av! Eg vil ha deg når eg skal gifta meg ein gong! :)
Åh, fantastiske bilder! Du er flink!
Hvem skal fotografere i ditt bryllup, Mariell?
veit ikkje enda! har så mange fine fotografvenner, men dei vil jo ikkje sitta med kamera i fanget heile dagen heller. så eg trur det må bli overvåkingskamera, haha. helst skulle eg gjort det sjølv, men det går jo ikkje heller. : )
Du har sikkert tenkt på det allerede, kanskje har du tilogmed skrevet om det på bloggen så det er deg jeg har idéen fra, men engangskameraer til alle gjestene må jo være en fantastisk måte å forevige dagen på!
mm, klassisk bryllupsknep! som i den episoden av friends etter bryllupet til monica & chandler!
[...] kjenner hjartet til og som tør å vera heilt frie. i fjor fotograferte eg fire bryllup(sjå bilder her), men det vart eg så sliten av at eg no kun tar på meg veldig få oppdrag og jobbar berre med par [...]